Тежък удар за Крум Савов от Нова тв


18/07/2024, 12:59

Кадър Инстаграм

Крум Савов предизвика истински шок с думите си по повод 30-тата годишнина на Нова телевизия, от чийто екип и той бе част преди години.

Въпреки това обаче, нито той, нито "Спортен свят", който водеше, са споменати, а предаванията му наистина бяха емблематични за телевизията.

Това, което дългогодишният споретен журналист сподели във фейсбук профила си, смрази всички - не само, защото той е болезнено откровен за истини, които вероятно не за всички са удобни, но и заради признание за самоубийство на младо момче в тоалетната на медията!

"От вчера по повод 30-годишнината на Нова, се чудя аз бил ли съм част от телевизията, или не съм? Нещо Спортен свят, първа емисия спорт в "Календар", филми от мачове в чужбина, 1000 ефира за 15 години от старта през 1994 до 2009 г... няма дума.

Думичка.

Крум Савов не съществува. Не.

Карай да върви.

Светла им памет на Милен Цветков, Силва Зурлева и младия Добри, обесил се в тоалетната на медията! На останалите наведени и завладени - бъдете здрави, някои ще останем да стърчим невидими...", пише Савов

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Българска волейболистка стана шампион в Бразилия
Дата: 06/05, 14:30

1 загинал и 12 ранени в тежки катастрофи за изминалия ден
Дата: 06/05, 14:23

Започна разследване на медиен магнат, свързан с Орбан
Дата: 06/05, 14:17

Спартак (Варна) и Добруджа ще се изправят един срещу друг тази вечер във важен двубой
Дата: 06/05, 14:07

Заместник-председателят на Народното събрание Иван Ангелов: Имаме план за високите цени
Дата: 06/05, 13:561 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия