кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Експертът по сигурност доц. Милен Иванов коментира по Нова телевизия, че Яни Макулев, бащата на 15-годишното момче, което е заедно с издирания Ивайло Калушев, очевидно не е бил спокоен, въпреки че твърди обратното. Доц. Иванов коментираше случая в хижата край Петрохан в студиото на сутрешния блок, когато Макулев в пряко включване разкри, че именно неговият син е липсващото момче.
Експертът не повярва на твърденията на спелеолога, че не се притеснява за детето си, с което няма връзка от 29 януари.
Преди това разкритие, доц. Милен Иванов коментира, че тройното убийство едва ли е извършено от един човек, защото от практична гледна точка това е много трудно.
„Това е инцидентно престъпление, не е предварително подготвено”, каза още експертът. Той каза, че това се потвърждава и от пожара в хижата, който не е бил добре подготвен и не я е унищожил изцяло.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Кристо Стоичков за Христо Стоичков: Идолът ти да повярва в теб, пожелавам го на всеки
Дата: 09/02, 10:48
Без книжка и с положителна проба за алкохол: 17-годишен тийнейджър се заби в стълб с колата на баща си
Дата: 09/02, 10:43
Авария остави част от кв. "Младост" във Варна без вода
Дата: 09/02, 10:42
Рачков: Гала ще пее в „Като две капки вода“
Дата: 09/02, 10:33
Земетресение край българо-гръцката граница
Дата: 09/02, 10:33