Черно море и ЦСКА 1948 направиха равенство 0:0

Дата: 19/07, 21:28

снимка chernomorepfc.bg

Отборите на Черно море и ЦСКА 1948 направиха равенство 0:0 в първия мач от новия сезон в Първа лига. На стадион "Тича" във Варна вицешампионите от миналата кампания имаха игрово предимство и търсеха гола, но така и не стигнаха до него. Така новият сезон в българския елит започна с нулево реми.

Офанзивният футболист на "моряците" Мазир Сула бе най-активен за домакините и на няколко пъти опита късмета си, но така и не успя да преодолее вратаря на "червените" Петър Маринов. Най-добрата възможност за тима на Илиан Илиев се откри пред Николай Златев в 69-та минута, но отново Маринов бе на място и опази вратата на гостите. Минута преди края на редовното време ЦСКА 1948 остана с човек по-малко след втори жълт картон за Райън Бидунга.

В крайна сметка до голове не се стигна и двата български евроучастника поделиха точките, предаде днес.бг.

От МО предупреждават: Този месец по пътищата ще видите колони от военна техника
Дата: 04/09, 15:12