Снимка: Булфото
Не планираме участие на български военнослужещи в учение в Гренландия. Това каза министърът на отбраната в оставка Атанас Запрянов по време на изслушване по актуални въпроси в парламентарната комисия по отбрана.
Запрянов отговори на въпрос на народния представител Ивелин Първанов от парламентарната група на "Възраждане", който попита дали има вероятност български военни да участват в учението на силите на НАТО в Гренландия, посочва БТА.
Франция иска учение на НАТО в Гренландия и е готова да съдейства за него, предаде Ройтерс, като се позова на изявление на канцеларията на френския президент Еманюел Макрон.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Две коли изгоряха при пожар в Плевен
Дата: 22/01, 10:37
Между 15 и 20 часа чакат камиони за преминаване през ГКПП "Капитан Андреево"
Дата: 22/01, 10:33
Падна част от тавана на паркинга на Кауфланд във Варна, удари кола
Дата: 22/01, 10:25
Съдът остави без движение делото срещу мълчалив отказ на ОИК да се произнесе за пълномощията на кмета на Варна
Дата: 22/01, 10:25
Оля Малинова: Не е лесно да си жена в българската политика
Дата: 22/01, 10:13