Кадър Ютуб
Президентът на Русия Владимир Путин изнася реч на пленарното заседание на годишния конгрес на Руския съюз на индустриалците и предприемачите (РСПП) в Москва, предаде Евроком
Фокус върху взаимодействието между бизнеса и държавата
Основните теми на дискусията са ключовите направления на взаимодействие между бизнеса и държавата, както и инициативи за постигане на федералните цели за развитие и реализация на националните проекти.
Форумът събира водещи представители на индустрията, икономиката и държавното управление, които обсъждат стратегии за подобряване на икономическата среда и стимулиране на инвестициите.
Очаква се речта на президента да даде насоки за бъдещата икономическа политика на страната и да очертае перспективите за сътрудничество между държавния и частния сектор.
Пеевски: Докато не изчистим темата със Сорос, Иво Прокопиев и всички производни, България винаги ще буксува
Дата: 15/01, 15:37
Нинова: Слави, вече не сме на двата бряга на една река, а на две различни планети
Дата: 15/01, 15:34
След повече от година: Съдят виновните за жестоката катастрофа със загинал край Кюстендил
Дата: 15/01, 15:30
Стоичков: Преди 89-а имаше всичко - ред, храна, облекло, спане. И най-важното - дисциплина
Дата: 15/01, 15:26