Кадър ФБ, Д. Миткова
Диана Миткова, вдовица на починалия при взрива в Горни Лом Емил Митков, говори за взривовете в Елин Пелин.
Като експерт по взривовете Миткова признава, че не иска да вярва, че случилото се в Елин Пелин е причинено умишлено, но не може и да го изключи. Ако е било нарочно, е трябвало да се изчака тръгването на хората, пише "България днес".
"Ако беше склад за боеприпаси, това щеше да е първото нещо, което бих си помислила, особено в тази обстановка във световен мащаб. Но тук говорим за склад за фойерверки и фокусът на интереса би трябвало да е друг.
Не ми се иска да вярвам, че е било така. Надявам се от видеонаблюдението да се разбере и да се види какво е станало. Странно е наистина това, което се е случило.
Петър Шишков беше изключителен професионалист, познаваше работата си много добре и не мисля, че би допуснал грешка или да пренебрегне всички задължителни предпазни мерки, особено в присъствието на дъщеря си!", категорична е Диана Миткова.
Продължение в https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/18511473
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 28/08, 02:30
Учени: В гравитационния фон може да има следи от първите свръхмасивни черни дупки
Дата: 28/08, 02:00
Глоба от 25 000 евро за незаконно събиране на скакалци в Турция
Дата: 28/08, 01:00