кадър Народно събрание
редактор Веселин Златков
Промените в закона за НСО, които трябваше да свалят охраната от службата на лидерите на ДПС-НН и на ГЕРБ Делян Пеевски и Бойко Борисов не бяха приети на първо гласуване, въпреки че при първия вот на депутатите те бяха одобрени. След поискана почивка, ИТН промениха мнението си и при прегласуване на проекта, те не го подкрепиха.
Депутатите на Слави Трифонов веднага бяха атакувани от ПП-ДБ и „Възраждане”, като беше заявено, че те са били „изнасилени” от ДПС-Ново начало и затова са гласували по този начин.
„На никого не дължим обяснение, най-малко пък на ПП-ДБ”, заяви от трибената Тошко Йорданов. Той заяви, че ПП-ДБ са променили мнението на ИТН, защото са поискали законът да мине и на второ гласуване веднага. Според Йорданов това е „тъпотия” и затова ИТН са решили да обърнат вота си на 180 градуса.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Триъгълникът на властта пак почна да се пълни с хора, този път срещу хартиения вот
Дата: 14/01, 18:15
Черно море отстъпи на Добруджа във втората си контрола
Дата: 14/01, 18:12
Трамвай удари дете на столично кръстовище
Дата: 14/01, 17:45
Даниел Лорер: Време е да се събудим. Часовникът тиктака за всички нас!
Дата: 14/01, 17:42