Майка остави бебе на 6 месеца в колата и то издъхна от жегата


01/08/2024, 15:51

Снимка Pixabay

Бебе на 6 месеца е починало, след като е било забравено в продължение на няколко часа в автомобил в щата Луизиана, САЩ, съобщава CNN. Детето е открито починало на задната седалка на колата от майка си около 18 часа вечерта във вторник, 30 юли, предава CNN, пише vesti.bg.

Според информацията, жената е била забравила да остави бебето (от мъжки пол) в ясла от сутринта, забравяйки че е в превозното средство. Очакват се резултатите от аутопсията, за да стане ясно колко време точно то е престояло там.

За съжаление, това съвсем не е първият подобен случай в Щатите. По информация на KidsandCars, само за тази година са загинали поне 16 деца, оставени на горещините в различни автомобили.

Ако се върнем още по-назад, от 1990 г. досега, тази цифра достига 1100, като 88% от децата са били под 3-годишна възраст.

Горепосоченият случай е от източен Батън Руж, където температурите в последните седмици достигнаха 46 градуса по Целзий. От местната шерифска служба уточниха, че искат да се запознаят с резултатите от аутопсията, преди да решат дали да повдигнат обвинения срещу родителя. 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Правителството отпусна близо 5 млн. евро за медицинските хеликоптери
Дата: 27/08, 22:10

Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 27/08, 22:10

Минималната заплата става 660 евро от януари
Дата: 27/08, 22:041 Коментар

Българската асоциация по рециклиране: Поредното сриване на продуктовите такси обслужва чужди лобистки интереси и ще струва 400–600 млн. евро от бюджета глоби към Европейската комисия
Дата: 27/08, 22:00

Д-р Симидчиев: Заглушител няма, а мафията си връща ДДС-то
Дата: 27/08, 21:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия