кадри bTV
редактор Веселин Златков
Водещата на прочутото предаване „Бригада Нов дом“ Мария Силвестър се появи по bTV, за да каже на зрителите да не ѝ пишат лично на нея, за да предлагат на кого да бъде помогнато. Тя разказа, че получава толкова много предложения от хора за техни близки или познати, че просто не може да отговори на всички. Затова и предаването си има нов имейл адрес, направен точно за предложенията. Той е [email protected].

В момента екипът на „Бригада Нов дом” подбира в чий дом да отиде и да реши проблемите на обитателите му. „То не е кастинг, както някои си мислят, подбираме историите, които стигат до нас”, обясни Силвестър.
Водещата коментира също, че хората изпитват все по-голям интерес към предаването, защото то вдъхва увереност, че хората могат да се справят. Мария Силвестър добави, че политическата ситуация прави хората у нас още по-нестабилни и несигурни, а „Бригадата” им вдъхва увереност в бъдещето.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в неделя 9 август
Дата: 09/08, 05:00
Хороскоп за неделя: Телец - стабилност; Лъв - инициатива; Скорпион - баланс; Стрелец - оптимизъм; Водолей - неочаквана среща
Дата: 09/08, 04:30
На днешната дата в историята
Дата: 09/08, 04:00
Рожден ден празнува Надежда Нейнски
Дата: 09/08, 03:00
Учени: Топенето на леда превръща Антарктида във вторичен източник на живачно замърсяване
Дата: 09/08, 02:00