БМВ "счупи" радара със 120 километра в час над разрешеното


07/08/2024, 16:23

Пиксабей

Както вече бе съобщено, в национален и в европейски мащаб от 5 до 11 август на територията на цялата страна е в ход специализирана полицейска операция за контрол на скоростните режими, предаде Фокус.

Тя е част от календара на Европейската мрежа на службите на пътна полиция – ROADPOL, като аналогични проверки се извършват във всички страни членки на европейската мрежа. 

На територията на Пазарджишка област само за последните 24 часа с помощта на технически средства са засечени "едни скромни" 700 нарушения на скоростните режими в извън населени и в населени места. 

При ограничение от 90 км/ч водач на лек автомобил БМВ е бил засечен с 210 км/ч. Тоест с 120 км над ограничението. Предвидената глоба е в размер на 1200 лeва, ако му е в рамките на повторност, санкцията е двойна или 2400 лева. Нарушението е засечено днес.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ЦИК обяви новите депутати, заемащи местата на избраните в правителството
Дата: 08/05, 16:22

ЕК с указания за риска от затруднения в доставките на самолетно гориво
Дата: 08/05, 16:17

Румънската валута девалвира: Без евро Румъния бие България по инфлация с 60 %
Дата: 08/05, 16:16

На живо: Първото заседание на правителството на Румен Радев
Дата: 08/05, 16:05

Тир се запали в движение на АМ "Тракия"
Дата: 08/05, 16:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия