Рая Назарян поздрави Рамазанов


10/08/2024, 01:10

кадър: БНТ

Председателят на Народното събрание Рая Назарян поздрави Магомед Рамазанов за спечелената от него олимпийска титла в категория до 86 килограма свободен стил на Игрите в Париж. Уверявам Ви, че Вашето отлично представяне донесе огромна радост на всички българи и спомогна за това борбата да възвърне славата си на един от най-силните спортове на България, подчерта в поздравителен адрес до състезателя Рая Назарян, съобщиха от НС.

"Знам, че шампионската титла на Олимпийски игри е мечта на всеки състезател, знам също, че пътят до постигането й е изключително дълъг и осеян с трудности и изпитания. Радвам се, че въпреки препятствията по пътя си, Вие успяхте да постигнете Вашите цели на олимпийския тепих в Париж", отбеляза председателят на парламента. Рая Назарян изрази увереността си, че победите на Магомед Рамазанов във френската столица ще бъдат помнени дълго и ще са вдъхновяващ пример за много млади спортисти и бъдещи борци.

"Пожелавам Ви все така категорично и безапелационно да побеждавате в схватките, да се радвате на здраве и благоденствие, а на Вашите треньори – да продължат да изграждат спортисти, които да прославят Родината по света!", добавя председателят на Народното събрание.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Парламентът одобри женските квоти в големите компании
Дата: 27/08, 15:20

Собственик на имот в Шипково откри стрелба срещу нападатели
Дата: 27/08, 15:14

Песков за сведенията, че Русия готви атака срещу НАТО: Ужасяващи истории, журналистически фалшиви новини
Дата: 27/08, 15:081 Коментар

Черно море се сбогува с Абил Билялов
Дата: 27/08, 14:59

Прогноза: Леко поевтиняване на дизела, но цената на бензина ще се увеличава
Дата: 27/08, 14:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия