кадър: БНТ
В предаването "Референдум" тази вечер имаше и специално допитване, което показва доколко гражданите вярват на начина, по който се провеждат изборите до този момент.
82 на сто от анкетираните заявяват, че нямат доверие в изборния процес, предава БНТ.
Мнозинството от хората смятат, че гласуването с машина е по-сигурно. На това мнение са 50 на сто от анкетираните. Привържениците на вот само с хартиена бюлетина са едва 9%. 34 на сто смятат, че смесеното гласуване - и с хартиена бюлетина, и с машина е най-сигурно.
Проучването обхваща и въпрос за това как ще се отрази на политическата ситуация влизането на нова партия в НС.
41 на сто от хората отбелязват, че ще има разместване в подкрепата за кабинета. Всеки трети смята, че ще се търси ново мнозинство за нов кабинет.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
ВСС изслушва седмината кандидати за европейски прокурор от България
Дата: 14/01, 08:11
Проф. Радка Аргирова: Пикът на грипа ще дойде в края на януари
Дата: 14/01, 08:11
Почина Клодет Колвин – една от първите фигури в борбата за граждански права в САЩ
Дата: 14/01, 08:03
Пеевски: Честит Банго Васил на всички роми!
Дата: 14/01, 07:541 Коментар
"Гранична полиция" предупреждава за възможни затруднения при преминаването през граничните преходи с Гърция
Дата: 14/01, 07:52