кадри Народно събрание, Булфото
редактор Веселин Златков
Петьо Петров-Еврото е основна фигура в удара срещу КТБ, той беше организиран в следствения отдел, който ръководеше той. Това заяви Цветан Василев по време на дистанционно изслушване в комисията за Петьо Еврото и Нотариуса в Народното събрание.
Към средата на 2013-а разбрах, че Делян Пеевски няма намерение да си плаша кредитите, разказа още Василев. Той призна, че преди това е кредитирал бизнес проекти на Пеевски и майка му. Някои от средствата отивали за медиите на семейството, които според бизнесмена никога не били печаливши.
Цветан Василев каза, че дължимите суми към КТБ, свързани с Пеевски са били 500 000 лева.
Нямам съмнение, че вдъхновителят на акцията срещу КТБ е Делян Пеевски, а интелектуалният изпълнител, който е добавил много към грубата задача, която му е поставена, е Петьо Еврото.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Дублиращият отбор на Черно море представи състава си за новия сезон
Дата: 08/08, 20:25
Presstv: 17-годишното момиче, подмамило Георги Кузев, е редовна ученичка и дъщеря на бивша учителка
Дата: 08/08, 20:18
Психолог за тийнейджърите, извършили убийството в Пловдив: Поведение на социопати, създадени от държава, семейство, общество
Дата: 08/08, 20:17
Експерт: Системата ни не може да засича такива дронове
Дата: 08/08, 20:09
Георги Кузев е заснет жив за общо селфи преди да бъде убит
Дата: 08/08, 19:48