Започва нощно бягане във Варна


15/08/2024, 21:14

Традиционен вечерен крос - шествие, със светещи челници и гривни се организира и тази година за празника на Варна - 15 август, Успение Богородично, припомня Moreto.net

Организатор на инициативата е спортен клуб “Ай Рън”, с подкрепата на Община Варна.

За начална точка на събитието е определен Слънчевият часовник на входа на Морската градина. Там всички желаещи да участват в събитието ще се съберат около 21:30 часа. Стартът ще бъде даден в 22:00 часа по предварително подготвен маршрут, включващ крайморската алея и Морската градина.

Очакват се около 100 участници. За всички регистрирани бегачи е предвидена и томбола с награди, осигурени от Община Варна.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Никола Бургазлиев, убил жена и детето ѝ в Слънчев бряг, отива на съд
Дата: 15/04, 13:05

Румъния получи изключение от санкциите срещу "Лукойл"
Дата: 15/04, 13:00

Експерт във Варна: Има много желаещи от Пакистан, Узбекистан и Индия да работят у нас, но в производството заради езиковата бариера
Дата: 15/04, 12:54

Ремонтират железопътната инфраструктура на пристанище Варна
Дата: 15/04, 12:43

Илин Димитров: 18 820 дни без добра свързаност за Варна
Дата: 15/04, 12:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия