Незаконно оръжие, боеприпаси, наркотици и античен предмет са иззети от полицейски служители в село Асеновец, съобщиха от полицията в Сливен. Акцията е проведена по линия на противодействие на тежките криминални престъпления вчера. Извършена е проверка на имот в село Асеновец, обитаван от братя на 19 години и на 30 години.
При акцията в жилището и съседна стопанска постройка полицейските служители намират гладкоцевна пушка, два броя пневматични пушки, един брой газ-сигнален револвер, ловни патрони, 45,9 гр. канабис и антична делва, пише Блиц.
От справка в служба КОС се установява, че двамата нямат разрешително за притежаване и носене на оръжие. Античната делва е предадена на представител на историческия музей в Нова Загора за оценка. За случая е уведомена прокуратурата в Нова Загора. Образувано е досъдебно производство.
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06
Изтощение, недостиг на храна и психически сривове: Самолетоносачът „Ейбрахам Линкълн“ си тръгва от Близкия изток
Дата: 21/08, 13:53
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 13:50