Кадър Диема спорт
„Черно море“ може да остане без един от основните си играчи Андреас Калкан до Нова година. Румънският флангови футболист се контузи на тренировка преди мача с „Ботев“ (Враца), спечелен трудно с 2:1. На „Тича“ съмненията са за скъсана предна връзка. Направен е резонанс, който да установи характера на травмата. Заради големия отток на крака обаче все още не може да бъде поставена окончателна диагноза, пише Труд.
А без Калкан на терена „моряците“ изпитваха сериозни затруднения срещу „Ботев“ (Враца). Класата на домакините, които нямат загуба на „Тича“ от края на сезон 2022/23, все пак се оказа решаваща. Дебют за „моряците“ направи Клаудио Кешеру, вкарал с първия си удар. Попадението все пак бе отменено след намеса на ВАР.
"Не бих казал, че се обърка нещо – призна след мача треньорът на гостите Тодор Янчев. - Искам да виждам моя отбор по този начин. Това бе може би най-силният ни мач. Неприятно е, че загубихме, но аз лично видях много достойнства в този мач. На прав път сме, доволен съм въпреки загубата.“
В следващия кръг на „Христо Ботев“ идва друг отбор с нулев актив – „Септември“ (София), загубил с 0:1 от „Локомотив“ (София).
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00
Двама убити и шестима ранени при стрелба в Ница
Дата: 11/05, 23:55
Гърция иска да ограничи масовия туризъм в популярни дестинации в страната
Дата: 11/05, 23:49
Виктор спечели тази вечер в "Като две капки вода", но не се класира във финалната четворка
Дата: 11/05, 23:42
Любослав Пенев отправи емоционален призив в личния си профил
Дата: 11/05, 23:35