кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Земеделската общност очаква приемственост в държавната политика при служебното правителство, това каза по Нова телевизия крупният бизнесмен в сферата на млекопреработването Димитър Зоров. Той директно намекна, че браншът ще е доволен, ако сегашният земеделски министър остане в бъдещия кабинет на Андрей Гюров.
„Неговата работа е да намери хора за постовете, а не постове за определени хора”, заяви Зоров.
Покрай предложението за приемане на закон за лобизма, бизнесменът коментира като цяло проблемите с българските закони, като даде пример отново с млечния сектор.
„Нашият закон е по-добър от гръцкия, но проблемът е в контрола на спазването му. Затова в Гърция сиренето от определен тип е по-качествено, защото всичко е спазено”, заяви Зоров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Карбовски: От значение е само един факт - горе е имало деца и не са само две, в Мексико, в каравана, в хижа, в скъп имот с високи стени
Дата: 17/02, 11:14
Омбудсманът: В затворите се употребява опасен опиат с неясен състав, наречен "билка"
Дата: 17/02, 11:05
Йотова приема Гюров утре, за да ѝ представи проекта за служебен кабинет
Дата: 17/02, 10:56
Тервел Замфиров и баща му са гневни, използваха образа на олимпийския герой незаконно
Дата: 17/02, 10:55