С хеликоптер транспортираха жена в критично състояние от Смолян до Пловдив


24/08/2024, 16:45

снимка Булфото

Жена с черепно-мозъчна травма в тежко състояние е транспортирана по спешност с медицински хеликоптер в УМБАЛ „Свети Георги“ в Пловдив. Жената е превозена от Смолян, като полетът е продължил 22 минути. На място на болничното вертолетно летище на УМБАЛ "Свети Георги" е създадена незабавна организация.

Пострадалата е посрещната от медицински екип и служители на болницата. Пациентката е приета веднага в Клиниката по неврохирургия за спешна операция.

Това е поредната операция на медицинския хеликоптер за последното денонощие. Тази сутрин от Планинската спасителна служба съобщиха, че мъж, пострадал в района на Мальовица, е транспортиран с медицинския хеликоптер към София, предаде БТА.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пеевски: България трябва да запази евроатлантическия си път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
Дата: 09/05, 08:56

От 10:30 днес затварят част от бул. "Осми Приморски полк" във Варна
Дата: 09/05, 08:49

Джиро-то блокира Подбалканския път при Петолъчката
Дата: 09/05, 08:44

Скромен парад предстои в Москва, примирието с Украйна влезе в сила
Дата: 09/05, 08:40

Трафикът на всички гранични преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 09/05, 08:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия