ЦСКА - София загуби и от Арда

Дата: 24/08, 22:13

кадър: Диема спорт

ЦСКА - София продължава с катастрофалното си представяне от началото на сезона! Днес "червените" загубиха с 1:2 гостуването си на Арда от 6-ия кръг на efbet Лига, инкасирайки трето поредно шампионатно поражение и общо четвърто след пет изиграни официални срещи.

Чинонсо Офор откри резултата за тима от Кърджали в 42-ата минута, а в 53-ата Иван Тилев удвои. Годуин Коялипу върна едно попадение в 85-ата минута.

Двата отбора си размениха и по една греда, предаде Спортал.

И в този сблъсък футболистите на Стипич допуснаха куп положения пред своята врата, а инкасираните два гола бяха най-малкото, с което те се отърваха. Очакванията след поредната слаба продукция са, че ще има сериозни промени по високите етажи на клуба. Почти сигурно четвъртата загуба от началото на сезона ще коства главата на хърватския наставник Томислав Стипич, а с него може да си тръгнат и директорите Филип Филипов и Стоян Орманджиев.

Иначе сред 11-те на гостите отново имаше доста промени в сравнение с тези, които започнаха при загубата с 0:1 от Славия преди седмица. Нямше ги Локило, Делова, Турицов и Фаетон. На техните места стартираха Кордоба, Санянг, 19-годишният Илиев и Скаршем.

Пътни полицаи взеха шофьорската книжка на мъж, тъй като образованието му не било достатъчно
Дата: 13/09, 07:57