Булфото
„Пътна полиция“ задържа шофьор с над 2 промила алкохол в издишания въздух в района на село Старо Оряхово. 40-годишният водач от Варна, който е известен ма МВР, е задържан вчера малко след след полунощ. След направената му проба с алкотест, която показала високия показател, мъжът е отведен в лаборатория за вземане на проба, но нарушителя отказал такова изследване, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Варна.
Срещу друг водач е образувано досъдебно производство. Става въпрос за мъж на 29 години, управляващ лек автомобил, бил спрян за проверка от полицейски екипи и наркотестът показал наличие на метамфетамин. Нарушителят е задържан за срок до 24 часа, а управлявания от него автомобил е иззет.
31 - годишна жителка на Дългопол и 42 – годишен мъж от Игнатиево също са престояли в ареста на Първо РУ, за срок до 24 часа, след като при проверка у тях били намерени марихуана и метамфетамин. Спрямо провинените са образувани досъдебни производства.
За случаите е уведомена компетентната прокуратура.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Учени създадоха наночастици, ускоряващи срастването на зъбните импланти с костите
Дата: 27/08, 01:00
Арестуваха 16-годишен за планиран терор срещу детска градина в Норвегия
Дата: 27/08, 00:30
"Левски" се прости с мечтата за Шампионската лига след тежка загуба в Гърция
Дата: 26/08, 23:561 Коментар
Ограничават движението на улица на "Траката" в четвъртък
Дата: 26/08, 23:50
Европейските акции останаха почти без промяна
Дата: 26/08, 23:40