кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Доган и Пеевски са вече на ринга и все в един момент мачът ще свърши, съдията ще свири победа за някого, дали някой ще бъде нокаутиран, дали някой ще се откаже - ще видим. Това коментира социологът Евелина Славкова в интервю за Нова телевизия.
По повод новината, че ръководството на ДПС по волята на почетния си председател Ахмед Доган е изключило Делян Пеевски от партията, тя коментира, че непърва ще се решава дали това решение легитимно.
Според Славкова Пеевски е отдавна в ДПС и има цяло поколение в партията, което може би вижда по-добра реализация, може би и лична, с него, така че е не е изключено той да отнеме част от партията от Доган.
Социологът коментира също, че бъдещето на двамата лидери не зависи само от резултатът от изборите и участието им в следващото Народно събрание. Важно е как ще се позиционират в парламента и ще участват ли в съставянето на бъдещо редовно правителство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 02:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 02:00
Иван Лечев отново ще е треньор в „Гласът на България“
Дата: 11/05, 02:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 01:50
Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30