Снимка: Булфото
Окръжният съд в Пазарджик постанови доживотна присъда на 36-годишния Н.К., който е обвиняемия по делото за убийство на жена в хотел в града, съобщава Дарик.
Той беше признат за виновен за това, че на 27 юли 2024 г. в хотел в град Пазарджик умишлено е умъртвил жертвата по особено мъчителен начин, с особена жестокост и предумишлено.
Наказанието от доживотен затвор е при първоначален специален режим на изтърпяване.
Присъдата не е окончателна и подлежи на обжалване и протест пред Апелативен съд – Пловдив в 15-дневен срок.
На разпоредителното заседание през ноември 2024 г. обвиняемият припадна в съдебната зала и затова то бе преустановено.
29-годишната жена беше убита в хотел, намиращ се на центъра на града. Тогава на брифинг наблюдаващият прокурор по делото Тихомир Гергов от Окръжната прокуратура в Пазарджик съобщи, че най-вероятната причина за убийството е ревност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 17:10
Поклонението пред легендарния вратар Джони Велинов ще е на 5 март
Дата: 03/03, 17:09
Али Бахрейни изрази съмнение дали има смисъл да се преговаря със САЩ
Дата: 03/03, 17:012 Коментара
Времето във Варна на 4 март: Температурите няма да надвишат 8 градуса
Дата: 03/03, 17:00
Днес е Световният ден на дивата природа
Дата: 03/03, 16:54