Пиксабей
Смята се, че собствениците на автомобили от определени марки, по-специално BMW, не винаги спазват правилата за движение. Според психолога и психотерапевта Сергей Лвовски невключването на мигачите може да се възприеме като проява на агресия, пише carmarket.bg.
Той казва пред портала Quto, че агресията в този случай е защитен механизъм срещу депресия. Според психолога невинаги марката на автомобила е показателна. Важно е нивото на зрялост на собственика. Често хората, които са физиологично заседнали в юношеството, изпитват нужда да се изправят срещу света около себе си.
„Нестандартните“ хора по-често избират спортни, ярки автомобили, което за тях служи като инструмент за самоопределяне като човек, който не попада в общата рамка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Преди изборите Орбан отделя 304 млн. долара за ресторантьорския бизнес
Дата: 21/01, 12:10
Възрастен мъж загина при пожар в съня си в Шуменско, спасиха жена му
Дата: 21/01, 12:06
Гръцките власти с призив към жителите на Атина да останат вкъщи
Дата: 21/01, 12:02
Конна база "Фанагория": Сърцето ни е в пепел. Нашият треньор Петко е в болница, той е истински герой
Дата: 21/01, 12:01
Желязков: Мултифондовият модел ще подпомогне увеличаването на пенсиите
Дата: 21/01, 11:59