илюстрация: Булфото
Силен снеговалеж затруднява движението по автомагистрала "Тракия" в района на Вакарел.
Температурата е около 1 градус, а силният вятър допълнително влошава пътната обстановка, като платното започва да побелява.
Настилката е силно хлъзгава, като към момента в района все още няма излезли снегопочистващи машини, информира "Фокус".
Още по-тежка е ситуацията в района на тунел "Траянови врата", където и в двете посоки вали много силен сняг. По пътя има множество локви, а на места се образува и аквапланинг, което създава сериозни предпоставки за инциденти.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Спартак загуби от Славия в София
Дата: 06/03, 20:08
Германия изтегля още военни части от Близкия изток
Дата: 06/03, 19:53
Варненският кмет: Двойно увеличение на парите за ремонти на пътищата, а общината работи с 1/12-та от миналогодишния бюджет
Дата: 06/03, 19:36
Посланикът на Иран в България: Не виждаме България като легитимна цел за нападение
Дата: 06/03, 19:34
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 06/03, 19:30