Кадър Инстаграм
След разкритието, че Виктория от „Ергенът“ е гадже с 61-годишния милионер Ваньо Алексиев, лъсна истината и за още двама нови влюбени - Димитър Рачков и бившата адреналинка Виктория Кузманова. Двамата официално са двойка, а новината бе потвърдена лично от тях!
„Да! Заедно сме! Връзката ни е от съвсем скоро“, потвърдиха двамата пред „Филтър“, а Рачков изрично държал да се знае, че не той е причината за развода на адреналинката с мъжа й Явор Заин, пише Интриги.бг
Припомняме, че Виктория и Явор станаха известни с участието си в „Един за друг“, където станаха победители през 2023 г. Преди два месеца обаче двамата признаха, че са се развели и всеки е продължил по пътя си, като поддържат добри отношения най-вече заради дъщеричката си.
Спекулациите около любовната афера на Рачков и Виктория пък се появиха, след като бяха забелязани заедно в един и същ хотел в Павел баня навръх Нова година.
Димитър Рачков и Виктория Кузманова се познават доста отпреди това, като са си сътрудничили в "Господари на ефира" от 2012 до 2015 г., където Вики бе адреналинка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Служебният премиер: Няма прекъснати доставки, имаме достатъчно запаси от горива, пазарът е спокоен
Дата: 04/03, 10:20
Запрянов е разрешил преминаването през въздушното ни пространство на чужди въоръжени сили
Дата: 04/03, 10:20
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 04/03, 10:20
Гюров: Първата група български граждани от Близкия изток са на път за вкъщи
Дата: 04/03, 10:17
Край Варна задържаха шофьор на влекач от Узбекистан с почти 1,7 промила алкохол в кръвта, отказал лабораторен тест
Дата: 04/03, 10:15