снимка: instagram/intermiamicf
Нападателят на Интер Маями и националния отбор на Аржентина Лионел Меси говори за това кой смята за най-великия спортист в историята.
„Мисля, че когато става въпрос за спорт, Майкъл Джордан е най-великият. След като гледах сериала „Последният танц“, се вдъхнових и научих повече за това кой е той“, каза Меси, цитиран от SPORF и Спортал.
61-годишният Майкъл Джордан е двукратен олимпийски шампион и 6-кратен шампион на НБА. По време на професионалната си баскетболна кариера той играе за Чикаго Булс и Вашингтон Уизардс. В същото време Джордан два пъти напуска спорта и два пъти се връща.
През 2009 г. американецът беше приет в Залата на славата на баскетбола, а през 2015 г. в Залата на славата на ФИБА
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Американски медии: Шефът на ЦРУ е разговарял в Москва за войните в Украйна и с Иран
Дата: 26/08, 08:04
Жълт код за интензивни валежи и гръмотевици в 7 области днес
Дата: 26/08, 07:59
Кристалина Георгиева: Световната икономика устоява на шокa от войната в Близкия изток
Дата: 26/08, 07:541 Коментар
148 пожара да потушени за изминалото денонощие в страната
Дата: 26/08, 07:48
Колони от автомобили през "Капитан Андреево" тази сутрин
Дата: 26/08, 07:41