Булфото
Трупът на 46-годишен мъж е бил намерен вчера в коритото на река Джебелска в землището на село Полянец, съобщаиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Кърджали. Оттам уточниха, че тялото е открито от близки на мъжа, които са подали сигнал за това, предаде БТА.
Мъжът е бил в неизвестност от 5 април. Обявен е за издирване от Районното полицейско управление в Джебел. Тялото му е намерен от негов близък. Дежурна оперативна група от полицейското управление е извършила оглед на мястото на произшествието. Няма следи за насилствена смърт.
Пожарникари от службата в Джебел са оказали съдействие за изваждане на тялото, което е транспортирано за аутопсия в Отделението по съдебна медицина в кърджалийската болница. Образувано е досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ЦИК при 68.34% обработени протоколи: "Възраждане" влиза в парламента, ГЕРБ-СДС – трети
Дата: 20/04, 08:11
Beauty Center Izida ще отбележи първата си годишнина с бляскаво събитие във Варна
Дата: 20/04, 08:10
Как се прави здрав корем
Дата: 20/04, 08:10
Изключително интензивен трафик на "Капитан Андреево" и "Лесово" тази сутрин
Дата: 20/04, 08:03
45-годишен мъж загина при пожар в къща
Дата: 20/04, 08:01