Юноши на "моряците" направиха равен в София

Дата: 21/09, 20:13

Снимка chernomorepfc.bg

Перспективни "моряци" участваха в зрелищен двубой.

Талантите на Черно море завършиха 2:2 при гостуването си на Славия в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов поведоха в резултата с гол на Боян Русинов, но след почивката допуснаха обрат – 1:2. В 88-ата минута Петър Николов успя да изравни.

„Моряците“ вкараха още два гола, които обаче не бяха зачетени заради съмнителни засади. Първият бе на Денислав Младенов при резултат 1:0, а вторият на Емануил Няголов при 2:2 в продълженията, пише chernomorepfc.bg.

В следващия кръг Черно море приема Септември София. Срещата на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост е на 28 септември, събота от 11 часа.

Съставът: Георги Панайотов, Божидар Жечев, Светослав Мерсинков, Мартин Пенев, Димитър Кичуков, Мариян Михайлов, Стефан Дюлгеров, Емануил Няголов, Денислав Младенов, Боян Русинов, Кирил Петров (Иван Янулов, Петър Николов, Николай Миленков, Олександър Муханьов, Виктор Иванов).

Българските отбори стигнаха до победи в мачовете си в предпоследния кръг от шахматната Олимпиада
Дата: 21/09, 23:14

Много тежка катастрофа в София: Гледката не е за хора със слаби сърца
Дата: 21/09, 23:10