Кадър Бг он ер
Софийският булевард "Витоша" заема 41-ото място в глобалната класация на най-скъпите улици за 2024 година. Позициите се подреждат на база средните цени на наемите, търговския потенциал на улиците и присъствие на международни марки.
"Помня как изглеждаше "Витоша" преди. Сега ми харесва повече. В момента е много по-добре. Едно време си беше трамвайна линия", коментираха столичани, които не се изненадаха от класацията.
А цените определиха като нормални: "Нормални са цените, адекватни са".
"Сега отиваме тук да хапнем по един десерт и той струва 10-15 лева", каза по-възрастна столичанка пред BG on Air.
"Витоша" е място, където луксът среща ежедневието и с дух, който все още е изцяло наш.
"Разхождаме се. "Витоша" е пълна с хора, които идват тук за показност. Постоянно има някакви сблъсъци. Много е красиво днес, обичам булеварда", коментираха още столичани и туристи.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Кулинарна битка в подкрепа на хранителната банка в Ню Мексико
Дата: 18/02, 00:13
Мъж се опита да удуши сина на приятелката си в Ихтиман
Дата: 17/02, 23:58
Населени места останаха без ток заради усложнената зимна обстановка
Дата: 17/02, 23:42
Ергенът Мартин: Естествено, че съм изневерявал!
Дата: 17/02, 23:28
Lidl е лидер на пазара и по заплати в столицата
Дата: 17/02, 23:20