Пиксабей
Задържаха 43-годишна жена от дуловското село Водно, изоставила новороденото си бебе в храсти в района, съобщиха от Окръжната прокуратура за Нова тв. Тя отрича да е майка на момченцето, но първоначален медицински преглед доказва, че жената наскоро е раждала.
По-рано днес беше установено, че детето е било оставено в запустяла тревиста местност в близост до къщата на жената, която го намерила. Мария Тодорова спасила живота на детето, като го увила в якето си и веднага е позвънила на спешния телефон 112.
От лечебното заведение в Силистра съобщиха, че момченцето е недоносено. Прието е със затруднено дишане и измръзване. Поставено е в кувьоз и в момента е в стабилно състояние.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 16:30
Турска войска преминава през България на път към Сърбия
Дата: 07/05, 16:25
Рекорден брой участници в Маратон Варна на 17 май
Дата: 07/05, 16:22
Китай осъди на смърт двама бивши военни министри
Дата: 07/05, 16:20