Редактор: Юлия Георгиева, кадър бТВ
Аз не съм лошата. Напротив. Моите съотборници решиха, да поделим храната си с другия лагер, за да имаме съюзници. Но аз наистина усещам, че тези хора са фалшиви. Шерифът, както сам се нарича, реши, че ще даде от нашата храна на другия лагер. Аз не съм съгласна, но моя глас не се чу. Аз като се опитам да кажа нещо или да говоря с тях, но те не ме изслушват.
Това коментира Грозденка от лагер 2 Глория в реалити шоуто "Островът на 100-те гривни" по бТВ.
_%20358x%20606.png)
За да поканят другия отбор, те ни направиха супа, водна супа. От два дни ядем вода! Хора, казвам ви, от два дни ядем вода. В тази супа сложиха някакви зеленчуци, които дори не са зеленчуци. То нямаше нищо. Първия ден си ядохме водната супа, но беше супер. Но вече ме е страх. Чувствам страшен глад, а ме е страх да кажа, че съм гладна, разбирате ли?, коментира момичето.
Не ми харесва държанието на Марина. Тя едва от два дни ме познава, а идва срещу лицето ми на няколко сантиметра и ми говори какво да правя. Пред камерите се правят на страхотни, но в действителност изобщо нямат възпитание. Предпочитам да съм в лагера на другите, дето се мъчат с протеинови барчета, но да знам, че ще спя спокойно, кометира Грозденка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бой в центъра на Троян прати младеж в болница
Дата: 11/05, 16:40
Откриват 10 нови специалности в средното образование във Варна
Дата: 11/05, 16:30
Прокуратурата плаща над 100 000 евро за ареста на Пламен Узунов
Дата: 11/05, 16:27
Испания, Ирландия и Словения няма да излъчват "Евровизия" заради участието на Израел
Дата: 11/05, 16:232 Коментара
Ще има достатъчно авиационно гориво на Летище Варна за полетите през лятото
Дата: 11/05, 16:23