Снимка: Сайт на Черно море
От Черно море обявиха колко ще струват билетите за дербито на Варна със Спартак при дублиращите отбори.
Те са с еднаква цена от 10 лева за феновете на двата отбора и се пускат в продажба от утре, а мачът от Трета лига – Североизточна група е на 29 септември (неделя) от 17 часа на стадион „Тича“.
Очакванията бяха „моряците“ да завишат цената за входните талони за „соколите“, предвид това, че преди дни ултрасите на Черно море плащаха по 30 лева, за да влязат на стадион „Спартак“ за Битката на Варна при мъжете, но в крайна сметка това не се случи.
Междувременно днес Уеслен Жуниор поднови тренировки с представителния тим на Черно море, след като пребори болките. Бразилецът не се е появявал на терена от двубоя с Апоел (Беер Шева) в Лига на конференциите на 1 август в Разград, когато се контузи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Банков обир в Германия, взети са заложници
Дата: 08/05, 14:49
Радев влиза в битка с веригите
Дата: 08/05, 14:441 Коментар
Велислава Петрова пое поста министър на външните работи на Република България
Дата: 08/05, 14:431 Коментар
Съдът отхвърли жалбата срещу изграждане на конгресен център на "Алея първа"
Дата: 08/05, 14:37
Гълъб Донев: До месец ще внесем проект за редовен бюджет за 2026 г.
Дата: 08/05, 14:34