Пиксабей
Израелските сили разпръснаха днес листовки над град Мансури в Южен Ливан, с които нареждат на жителите да напуснат района съобщиха ливанските държавни медии. Това е първата подобна заповед, издадена след влизането в сила на примирието между Израел и "Хизбула", предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
Висш ливански военен представител заяви, че Израел наскоро е включил града в зоната, окупирана от израелски войски в Южен Ливан.
Ливански представители твърдят, че израелските войски охраняват северната граница на зоната, като стрелят по всеки, който се приближава към нея, включително цивилни и ливански войници.
Военният представител заяви, че земеделските стопани продължават да влизат и да напускат Мансури, но не живеят там.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37