Снимка Булфото
Всяка нота в музиката на Кирил Икономов носи неговата неподправена обич към родното и ни вдъхновява да почитаме нашите корени. Той ще живее в сърцата ни като светъл пример за талант, професионализъм и креативност.
Това посочва президентът Илияна Йотова в съболезнователен адрес до семейството и близките на изтъкнатия наш композитор Кирил Икономов.
Държавният глава заявява, че маестро Икономов е творец с голямо сърце и неизчерпаема отдаденост към българската музикална култура. „Мелодиите му умело съчетават популярните ритми с фолклорната традиция. Даряват радост така, както и самият маестро вдъхновяваше публиката с яркия си дух“, отбелязва Илияна Йотова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Студен фронт носи обилни валежи и застудяване в България
Дата: 20/04, 10:36
Симов: БСП няма да умре
Дата: 20/04, 10:321 Коментар
Пиян шофьор прати в болница жена и две деца, едното е с опасност за живота
Дата: 20/04, 10:32
97% обработени протоколи във Варна: ПБ е с 45%, ГЕРБ изпреварва ПП-ДБ
Дата: 20/04, 10:28
Новинарски портал от РСМ: Къде са българите в Северна Македония? Само 210 българи се заявиха за гласуване
Дата: 20/04, 10:28