кадри БНТ
редактор Веселин Златков
След година и 4 месеца в съда в Пазарджик започна гледането по същество на делото за убийството на Ангел Здравков. За смъртта му е обвинен Никола Райчев, като установеният мотив да го намушка с нож е ревност. Убийството е извършено пред свидетели, които се разпитват от съда.
В сряда сутрин близки и роднини на Ангел се събраха пред сградата на съда, за да заявят, че не приемат за справедлива друга присъда, освен доживотна.
„Няма претупване на делото, надявам се, че съдът ще даде най-тежката присъда. Аз бих се страхувала, ако извършителят се върне на свобода”, това заяви близката на Ангел Никол Димитрова.
„Вярвам, че българският съд ще даде справедлива присъда на този изрод”, това каза бащата на убития - Недялко Здравков. Той уточни, че смята само доживотната присъда за справедлива.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Гледка в строеж на нов Лидл във Варна стъписа минувачите
Дата: 14/03, 16:49
Нова платформа на МОН тества учениците
Дата: 14/03, 16:46
Деница Даверова: За пръв път съм съгласна с Бойко Борисов, това е заговор
Дата: 14/03, 16:41
Франция, Великобритания и Италия поръчаха над 200 зенитни ракети "Астер"
Дата: 14/03, 16:39
Влиза депозитната система в България до края на годината
Дата: 14/03, 16:37