Снимка Булфото
Мъж на 29-годишна възраст е убит след скандал в димитровградското село Горски извор, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Сигнал за инцидента е бил получен около 20:20 часа снощи.
При пристигането на дежурната оперативна група пострадалият вече е бил мъртъв, допълниха от пресцентъра. По случая е задържан 32-годишен мъж. Образувано е досъдебно производство.
Данните са, че престъплението е било извършено с нож, казаха от Окръжна прокуратура - Хасково. Засега предполагаемият извършител е с полицейска мярка за задържане до 24 часа, утре ще му бъдат повдигнати обвинения и ще бъде поискана мярка за неотклонение, допълниха от държавното обвинение.
"Инцидентът е станал в къща на ул. "Девети септември". Не бях в селото по това време, чувам различни версии" коментира кметът на селото Ангел Георгиев, цитиран от БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Огнище на шап в Кипър, поставиха строга карантина
Дата: 22/02, 23:11
Папата: „Мирът не може да бъде отлаган"
Дата: 22/02, 23:00
Везенков по спешност на преглед, под въпрос е за България
Дата: 22/02, 22:50
В Италия са вторите най-успешни Зимни олимпийски игри за България
Дата: 22/02, 22:40
Слави Трифонов с късен пост във фейсбук: Няма да спра, докато този случай не се реши
Дата: 22/02, 22:31