кадри bTV, Булфото
редактор Веселин Златков
Шеф Кустев направи убийствен коментар за качеството на сръбските плескавици. Той заяви, че никога не би опитал от тях, защото знае как се правят. Разказа и случай, в който е спрял в Сърбия с група българи и въпреки че бил гладен, си позволил да си поръча само кафе в крайпътното заведение.
„Лека му пръст на бай Миро, страхотен сърбин, легендата е, че той от 2 кг кайма ти прави 6 кг. Ние в гилдията знаем как, ама вие не знаете”, това каза той на Мария Цънцарова, Боби Лазаров и Митко Тасев в сутрешния блок на bTV.
Шеф Кустев заяви, че ако в България се правят подобни неща, то в Сърбия е още по-зле със скарата. „Сърбите са по-големи мафиоти от нас”, коментира топ готвочът.
Кустев призна, че плескавиците са вкусни, но са много вредни.
„Става с химия, глутамати и всякакви такива боклуци. Слагат химията и каймата втасва все едно си сложил мая в тестото, е така става... И после - „излезнало ми е нещо някъде”, коментира звездата на „Мастършеф”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Два изтребителя F-18 и хеликоптер са вдигнати в Румъния заради засечен дрон до границата с Украйна
Дата: 21/08, 20:18
78-годишната Стояна с чихуахуато й
Дата: 21/08, 20:13
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 20:10
"Лидл България" изтегля от пазара протеинов пудинг заради бактерия
Дата: 21/08, 20:09
Държавата започва да следи цените на яйца, зеленчуци, плодове и още 20 основни храни
Дата: 21/08, 20:081 Коментар