кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Актрисата Албена Михова и синът ѝ и неин колега Мартин Желанков разкриха пред Гала, че в дома им се случват мистични явления и всички са виждали духове. Мартин разказа, че като дете е видял мъжки дрехи - карирани бермуди и мъжка риза с джобче, да висят във въздуха, сякаш в тях има някой, но невидим. Такива дрехи в къщата им нямало.

Албена Михова пък видяла много мрачна картина до хладилника, където се появило детенце със зашита уста. Актрисата се допитала до екстрасенс, който пък ѝ казал, че това може да е духа на дете, което е загинало в бедствие на другия край на света.
Според Михова обаче обяснението за свръхестественото присъствие е друго.
„Това са наши роднини. Целият мир род е почина, аз съм абсолютно сама. Няма как някой да не ме навестява, това е абсурд”, заяви актрисата в „На кафе”.
По тази причина Албена Михова прекадявала дома си и освен това вечер оставяла храна на масата, защото нейно лично проучване я научило, че духовете обичат това.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кирил Петков: Маршът на хамелеоните започна с пълна сила
Дата: 10/05, 20:37
Нетаняху: Войната с Иран не е приключила. Тръмп: САЩ ще вземат иранския уран в даден момент
Дата: 10/05, 20:221 Коментар
Камион се вряза в мантинела на АМ „Тракия“ в посока Бургас
Дата: 10/05, 20:12
Локализираха пожара в склад в София, няма засегнати съседни сгради
Дата: 10/05, 20:00
Пол Мание: Българските пътища ми дадоха криле и се надявам да продължа по същия начин и в Италия
Дата: 10/05, 19:52