ПАОК и Десподов изостават с 0:1 от румънския ФКСБ (Стяуа)

Дата: 03/10, 22:59

Снимка paocfc

Гръцкият шампион ПАОК, за който се състезава капитанът на българския национален отбор по футбол Кирил Десподов, играе при резултат 0:1 с румънския ФКСБ (Стяуа) в Балканското дерби от основната фаза на Лига Европа.

Двубоят се провежда на стадион "Тумба" в Солун, предава Фокус.

Родният футболист е титуляр в тима, воден от Разван Луческу.

За момента домакините са по-добрият тим, но до попадение така и не се стигна през първите 45 минути.

Десподов направи няколко добри центрирания в наказателното поле на гостите, но до завършващ удар от свой съотборник така и не се стигна.

За сметка на това гостите вкараха гол в 8-ата минута на даденото от съдията продължение на първата част. То бе дело на Даниел Бирлигея.