78-годишен баща на близнаци: Деца могат да се правят и до 100 години


04/10/2024, 08:52

Редактор: Недко Петров

Стопкадри Нова Тв

Алекси Радев, който стана баща на близнаци на 78 години, даде ценни съвети на мъжете.

Той е старши спасител и треньор по айкидо и джудо, и работи в модерен курортен комплекс в Свети Влас.

Среща съпругата си Наталия на плажа в Слънчев бряг и тя му ражда близнаци, които кръщават Ростислав и Дарина.

За майката това са първите деца, а Алекси има и двама големи синове от първата си жена.

Радев е категоричен, че деца могат да се правят и до 100 години, и съветва да се положат и необходимите усилия и да се вземат мерки.

Аз мисля, че мога да живея 120 години. Аз съм се приготвил психически да ги стигна тези години, а може и повече. Ако някой ме пита как се чувствам сега, аз спокойно бих му казвал, че се чувствам като един ретроавтомобил, който колкото повече остарява, толкова по-силен става и скъп, призна за Нова Тв Алекси.

Аз се чувствам много корав за годините си и бих казал на мъжете, че могат и до 100 години да се чувстват добре, стига да водят един нормален начин на живот. Бих им казал, стягайте се и правете деца, добави той.

На плажа действително срещнах най-важния човек в живота ми. Това е сегашната ми съпруга, която се оказа такова чисто и неопетнено същество, че я разделям от другите жени. Тя ми роди и две хубави деца, каза още Алекси.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30

Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00

Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30

На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия