снимка: Булфото
Районният съд в Никопол решава днес дали да остави в ареста румънския гражданин, задържан у нас след незаконна сеч на дунавски остров.
На 3 октомври двама румънци бяха заловени от полицейски и горски служители, като при акцията се стигна до стълкновение между единия от нарушителите и български полицай.
Румънецът беше ранен в областта на шията от неволен изстрел, а нашият униформен също пострада леко. Чужденецът е приет в румънска болница и предстои да бъде разпитан, допълва БНТ.
На другия, задържан у нас, Районната прокуратура в Плевен повдигна 4 обвинения - за незаконно преминаване на границата, възпрепятстване на полицейски орган, незаконна сеч и причиняване на лека телесна повреда на полицай.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Германия подготвя забрана на електронните цигари за еднократна употреба
Дата: 09/05, 15:07
На търг продават лични вещи на Мерилин Монро
Дата: 09/05, 14:501 Коментар
Говорителят на Кремъл: Пътят до мирно споразумение е много дълъг
Дата: 09/05, 14:401 Коментар
Министър Енчо Керязов откри Световната купа по спортна гимнастика във Варна
Дата: 09/05, 14:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 14:28