Тръмп иска смъртна присъда за мигранти, убили американци


12/10/2024, 17:04

кадър: Нова

Доналд Тръмп смята, че мигрантите трябва да бъдат осъждани на смърт за убийства на американски граждани. „Ще събера всички членове на групировките, състоящи се от чужденци, и ще бъдат затворени или изхвърлени от страната ни, така че нито един да не остане. Ще наречем това операция „Аврора“.

Ако се върнат, автоматично ще получат 10 години затвор без възможност за условно освобождаване и аз подкрепям смъртното наказание за всеки мигрант, който убие американски гражданин или служител на реда", каза той пред свои поддръжници в петък в Рино, щата Невада. Митингът се излъчваше от консервативната медийна компания RSBN, предаде БГНЕС.

По-рано Тръмп заяви, че САЩ са окупирани от престъпници измежду нелегалните имигранти. Претендентът за най-високия държавен пост обеща, че ако спечели изборите на 5 ноември, този ден „ще стане денят на американското освобождение“.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Хороскоп за вторник: Телец - приоритети; Рак - емоционална сигурност; Везни - уединение; Стрелец - концентрация; Водолей - свобода
Дата: 25/08, 04:30

На днешната дата в историята
Дата: 25/08, 04:00

А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 25/08, 03:00

Рожден ден празнува Клаудия Шифър
Дата: 25/08, 03:00

Температурата на Световния океан достигна нов рекорд
Дата: 25/08, 02:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия