Кадър ИИ
Полицията и пожарната в Бургас предприеха незабавна спасителна акция за коте, зазидано в стена от строителни работници, които работили по саниране на обект в бургаския комплекс „Меден рудник”, предаде Нова телевизия.
До намеса на органите се стигнало, след като животното девет дни било зад стената и денонощно било чувано да мяука, а работниците на обекта отказвали да разбият фасадата, за да не нарушат целостта ѝ.
Възмутени жители на блока днес настояха работниците да разбият стената и да извадят животното, което вече е на предела на силите и живота си.
Случаят може да се бъде разглеждан и като престъпление, тъй като според закона той може да се тълкува като съзнателно мъчение над животното, което е криминализирано от няколко години. При евентуална смърт на котето собственикът на фирмата може да получи обвинение.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Новият Lidl в Костинброд търси хора: заплата до 1500 € и сериозни придобивки
Дата: 06/02, 08:00
60 пожара са потушени за денонощие, няма загинали и пострадали
Дата: 06/02, 07:59
Проф. Рачев: Атлантическият океан бълва циклон след циклон
Дата: 06/02, 07:56
Гледат мярката на шофьора на тира, причинил фаталната катастрофа край Телиш
Дата: 06/02, 07:46
Интензивен е трафикът на изхода за товарни автомобили на "Капитан Андреево"
Дата: 06/02, 07:40