Димитър Митков се завърна при „соколите“


Дата: 09/01, 12:49

Снимка: Булфото

Централният нападател Димитър Митков се завърна в Спартак Варна и започна тренировки с отбора. В близките дни се очаква той да бъде даден под наем от Ботев Пловдив за пролетния полусезон.

През есента Димитър изигра 12 мача за „канарчетата“, като вкара три гола, които имаха огромна стойност.

С дебютния си такъв таранът направи 1:1 срещу Берое в 81-вата минута на мача в Стара Загора, а в края „жълто-черните“ стигнаха и до победата с 2:1.

В 15-и кръг пък юношата на Спартак влезе в игра в 60-ата минута, когато Ботев губеше с 0:1 от Добруджа. Само минута по-късно Митков изравни, а в 74-тата минута се разписа за 2:1 и донесе първата домакинска победа на своите.

През миналата пролет Димитър изигра 16 мача за родния си Спартак, в които вкара 3 гола и даде една асистенция.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Политолог: Радев няма да участва в парламентарни избори сега
Дата: 12/01, 14:301 Коментар

Прокурори и следователи се оплакват в Брюксел от политически атаки на ПП-ДБ
Дата: 12/01, 14:20

Българин разработи технология за автономните коли да разбират последствията от действията си
Дата: 12/01, 14:16

Над 50% от учениците във Варна са пушили - вече предпочитат вейпове и снусове
Дата: 12/01, 14:02

МОН ще обучава учителите да използват изкуствен интелект
Дата: 12/01, 13:502 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия