кадри bTV
редактор Веселин Златков
Новата Мис България Вселена Елена Виан шашна зрителите на bTV с възгледите си за живота и смъртта, които са много различни от позитивизма, който излъчват участничките в конкурси. 33-годишната дизайнерка, която е обвързана и има дете, се оказа привърженик на по-мрачна философия.
„За мен смъртта не е нещо лошо, това е един транзишън, едно преминаване към нещо по-хубаво. Ако има Ад, той е тук, на Земята, ако има Рай, той е някъде другаде”, коментира Елена Виан. Затова тя включва черепи и кости в дизайните, които прави.

Новата Мис България Вселена заяви също, че подкрепя участието на трансжени на конкурсите за красота редом с биологичните жени.
„В днешно време трансжените изглеждат доста добре. За мен е окей да участват”, коментира Виан. Тя обясни, че фамилията ѝ всъщност е псевдоним, макар за известно време да е била истинското ѝ фамилно име, защото е заменила оригиналното си със съдебно решение.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
БФС: Спартак е изряден и преизпълни условие на УЕФА
Дата: 08/05, 14:21
Пишман "килър" случайно е уцелил жената до Старбъкс на Главната във Варна? Районът е пълен с ученици
Дата: 08/05, 14:10
Песков: Путин е готов да преговаря с Европейския съюз
Дата: 08/05, 14:06
Черно море и Спартак взеха лиценз, Берое - не
Дата: 08/05, 14:01
Махат Кандев
Дата: 08/05, 14:00