Кадър Инстаграм
Задържаха известния в социалните мрежи Стоян Колев тази сутрин на автомагистрала „Тракия“, след като дал положителен полеви тест за наркотици, съобщава Нова телевизия. Сигнал е подаден от случаен гражданин на телефон 112. Според информацията от люка на движещ се автомобил се показвало автоматично оръжие.
Незабавно реагирали служители на „Магистрална полиция“, които спрели автомобила за проверка. В превозното средство се намирал Стоян Колев. На водача били направени тестове за употреба на алкохол и наркотични вещества. Резултатът от полевия тест за дрога се оказал положителен.
Инфлуенсърът дава и кръвна проба, като резултатите се очакват след лабораторните изследвания, пише Блиц.
Проверка на оръжието показала, че то е за еърсофт.
Колев е задържан за срок до 24 часа в районното управление в Пазарджик. Наложена му е санкция за това, че е размахвал оръжие на публично място, потвърдиха от Областната дирекция на полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ремонтът на Дунав мост трябва да приключи до края на месеца
Дата: 16/06, 18:45
Слави Трифонов за отговора на Демерджиев: Господин министър, обществото очаква от Вас действия, а не оправдания
Дата: 16/06, 18:36
Тялото на обявена за издирване жена от Александрово е намерено в землището на селото
Дата: 16/06, 18:23
Мощен пробиотик спасява корема
Дата: 16/06, 18:20
МВнР: Възможни са затруднения в обслужването на летищата в Париж на 18 юни
Дата: 16/06, 18:15