Снимка Pixabay
Шестима души, сред които популярният колумбийски певец Йейсон Хименес, загинаха при катастрофа на частен самолет в Централна Колумбия, предаде "Франс прес", позовавайки се на местните власти.
"Няма оцелели“, каза полковник Алваро Бело от гражданската авиация на страната пред радио "Каракол", цитирани от БТА.
Частният самолет се разби в района на летище Пайпа в департамента Бояка, малко след излитането си за Меделин, гласи съобщение на Министерството на транспорта на Колумбия.
Видеоклипове, разпространявани в социалните мрежи, показват как неуспелият да набере височина при излитане самолет се разбива с висока скорост в тревна площ в края на пистата и се възпламенява.Трийсет и четири годишният изпълнител Хименес е известен в Колумбия с песните си в традиционните мексикански стилове "ранчера" и "коридо", донесли му милиони слушания в социалните медии.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Без голове през първото полувреме между Нюкасъл и Манчестър Сити
Дата: 13/01, 23:10
Тръмп изключва възможността за преговори с ирански официални представители
Дата: 13/01, 23:00
Съдят Хулио Иглесиас за сексуални посегателства и изнасилвания
Дата: 13/01, 22:501 Коментар
Катастрофа и още един блъснат велосипедист във Варна
Дата: 13/01, 22:401 Коментар
Очаква се в сряда Николай Младенов ще бъде обявен за "върховен представител" за Ивицата газа
Дата: 13/01, 22:30