Кадър Нова ТВ
Жител на град Русе спечели джакпот от 4 199 595,30 лева в играта Тото 2 - 6 от 42, съобщиха от Български спортен тотализатор. Късметлията е уцелил печелившата комбинация 8, 11, 23, 25, 33, 37 в тираж 22, проведен снощи, пише Дунав мост.
Щастливият победител е попълнил фиш на стойност 13,20 лева с две области, като благодарение на система за съкратено записване е успял да спечели внушителната сума от над 4,1 милиона лева.
Любопитен факт е, че именно в крайдунавския град се появява първият тото милионер в страната през далечната 1991 година, когато Българският спортен тотализатор създава своя първи големия победител.
Настоящата печалба бележи четвъртия случай, в който русенец печели милионерска сума от Тото 2. Предходният път това се е случило през ноември 2022 година, когато друг жител на крайдунавския град е станал милионер от играта 6 от 42.
Тази поредна голяма печалба затвърждава популярността на числовите игри сред жителите на Русе и превръща града в своеобразна "щастлива зона" за участниците в игрите на Българския спортен тотализатор.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Съдът отмени забраната за употреба на алкохол на открито в Русе
Дата: 16/01, 19:17
Икономист за еврото: Истерия нямаше, докато депутатите не се върнаха на работа
Дата: 16/01, 19:111 Коментар
Доживотни присъди грозят заподозрени за организирано от Русия изпращане на колети с експлозиви
Дата: 16/01, 18:58
Първан Симеонов: Възможно е Радев да вземе и милион гласове, ако участва в изборите
Дата: 16/01, 18:52
Няма замърсяване на река Дунав след потъналата румънска баржа с химикали
Дата: 16/01, 18:51