Булфото
Граничният контролно-пропускателен пункт (ГКПП) „Лесово" на границата с Турция не работи 03:40 ч. поради спиране на тока, съобщават от Главна дирекция „Гранична полиция" – МВР, на сайта на ведомството. Информацията за трафика на българските гранични пунктове и преходи е към 06:00 ч. тази вечер. Трафикът на ГКПП „Капитан Андреево" е интензивен, допълват от „Гранична полиция".
През граничните преходи с Гърция - „Кулата", „Илинден" и „Капитан Петко войвода", преминават преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
През граничния преход „Рудозем“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. Автомобили до 3, 5 тона преминават и на граничните преходи „Златоград", „Маказа" и „Ивайловград".
На границата с Република Северна Македония трафикът е нормален на всички граничнo контролно пропусквателни пунктове преходи.
На границата със Сърбия от 6:00 ч. на 30 януари е възстановено движението на товарни автомобили на всички гранични пунктове с България.
На границата с Румъния трафикът е нормален на всички гранични преходи, предаде факти.бг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Евродепутатът Андрей Новаков: Дотук сме дали повече от 500 млн. евро за избори за последните 4-5 години
Дата: 15/02, 06:00
Винарска изба "Варна" празнува Трифон Зарезан
Дата: 15/02, 05:30
1 година затвор и две години без право да шофира за таксиджия, блъснал жена на пешеходна пътека в Пловдив и избягал
Дата: 15/02, 05:00
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 15/02, 04:50
Солей 06 с първа копка на нов проект в Св. Св. Константин и Елена
Дата: 15/02, 04:30