кадри Гугъл мапс, Пиксабей
редактор Веселин Златков
Кошмарна подробност разкриха разследващите за 15-годишното момче, намерено мъртво в кемпера край Околчица заедно с Ивайло Калушев. На брифинг на прокуратурата и полицията беше съобщено, че тялото му е било приклекнало, като пръстите на ръцете му са били сплетени. Разследващите казаха също, че в превозното средство са открити две оръжия - пистолет и револвер.
На практика положението на ръцета на момчето изключва само да е отнело живата си, това отбелязаха репортери по време на брифинга. На това разследващите отговориха, че тяхната версия и за труповете край хижата до Петрохан, и за тези край Околчица е за убийство и самоубийство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
България спечели първа европейска титла в бадминтона
Дата: 15/02, 13:28
Приемът в ясли и градини в София ще става по нови правила
Дата: 15/02, 13:21
Солей 06 с първа копка на нов проект в Св. Св. Константин и Елена
Дата: 15/02, 13:20
Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 15/02, 13:20
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 15/02, 13:20